Liste sodnikov 2019

Mednarodni sodnik/ca

Obrenovič Rade
Subotič Tanja

Mednarodni pomočniki/ce sodnika/ce

Kasapović Aleksandar
Kovačič Andraž
Malavašič Helena
Pospeh Tomi
Praprotnik Jure

Mednarodni futsal sodnik

Todorovič Simon

A lista sodniki

Balažič Dejan Ljubljana
Begič Amel Ljubljana
Kondič Božo Ljubljana
Kos Blaž Ljubljana
Lazić Aleksandar Ljubljana
Matoša Martin Ljubljana
Obrenovič Rade Ljubljana
Perič Dragoslav Ljubljana
Sagrkovič Asmir Ljubljana
Šabanagič Denis Ljubljana
Žganec Mitja Ljubljana

A SŽNL glavne sodnice

Subotič Tanja Ljubljana
Božič Lara Ljubljana

A-1 lista pomočniki sodnika

Brezovar Nejc Ljubljana
Čeganjac Andrej Ljubljana
Čiča Miodrag Ljubljana
Frece Tine Ljubljana
Kasapovič Aleksandar Ljubljana
Kočica Jernej Jan Ljubljana
Kolenc Leon Ljubljana
Kovačič Andraž Ljubljana
Kurtušić Igor Ljubljana
Kužnik Marjan Ljubljana
Majhen Matija Ljubljana
Mikača Goran Ljubljana
Pantič Saša Ljubljana
Pospeh Tomi Ljubljana
Povšnar Dejan Ljubljana
Praprotnik Jure Ljubljana
Salkić Alen Ljubljana
Šekič Haris Ljubljana
Švarc Dejan Ljubljana
Todorovič Nedeljko Ljubljana
Vojska Matej Ljubljana
Zidar Blaž Ljubljana
Kos Damjan Ljubljana

A-1 SŽNL pomočnice sodnice

Buh Helena Ljubljana

B lista sodniki

Klančar Jaka Ljubljana
Jazbec Žan Ljubljana
Žagar Jure Ljubljana
Lukšič Jan Ljubljana
Nadarevič Denis Ljubljana
Kozar Luka Ljubljana
Kokolj Žiga Ljubljana
Jandrič Jelenko Ljubljana
Pejič Miroslav Ljubljana
Weixler Gregor Ljubljana
Klančar Miha Ljubljana
Svetlin Timon Ljubljana
Andrejka Jure Ljubljana
Brulc Klemen Ljubljana
Hočevar Miha Ljubljana
Jozič Jernej Ljubljana
Rozman Kristian Ljubljana
Vraničar Bor Ljubljana
Kene David Ljubljana
Miličevič Darijo Ljubljana
Navratil Juš Ljubljana
Podboršek Blaž Ljubljana
Šalehar Mitja Ljubljana
Štempihar Maks Ljubljana
Trobec Matjaž Ljubljana
Zadravec Peter Ljubljana

B-1 lista pomočniki sodnika

Bukovec Janko Ljubljana
Milutin Denis Ljubljana
Strnad Peterca Luka Ljubljana
Pirman Tomaž Ljubljana
Nadarevič Jaka Ljubljana
Cerar Simon Ljubljana
Drobac Dejan Ljubljana
Garmut Gašper Ljubljana
Lukšič Benjamin Ljubljana
Birtič Matej Ljubljana
Kurež Anej Ljubljana
Jovanovič Marko Ljubljana
Kos Mitja Ljubljana
Forjanič Danijel Ljubljana
Križič Ivan Ljubljana
Selan Žiga Ljubljana
Sojer Rok Ljubljana
Mikelj Janez Ljubljana
Bernot Žan Ljubljana
Beširevič Elvin Ljubljana
Kozjek Marko Ljubljana
Čaleta Luka Ljubljana
Ciuha Aleš Ljubljana
Devič Aleksander Ljubljana
Džinalič Almir Ljubljana
Momčilovič Dragan Ljubljana
Rozina Janez Ljubljana
Maksimovič Igor Ljubljana
Cvelfer Dominik Jan Ljubljana
Čolič Ivo Ljubljana
Delič Elvedin Ljubljana
Grošelj Gašper Ljubljana
Gyergyek Miha Ljubljana
Hostnik Benjamin Ljubljana
Pušnjak Jure Ljubljana
Hristov Marijan Ljubljana
Iskra Matjaž Ljubljana
Klančar Luka Ljubljana
Kodrič Domen Ljubljana
Kovač Jaka Ljubljana
Kramer Gregor Ljubljana
Krajnc Gašper Ljubljana
Kravanja Jan Ljubljana
Krnel Kajetan Ljubljana
Lobe Luka Ljubljana
Mikič Uroš Ljubljana
Mišič Jančar Jakob Ljubljana
Ogrin Gašper Ljubljana
Poplašen Mladen Ljubljana
Stanojevič Suwa Iztok Ljubljana
Stevanovič Dragan Ljubljana
Strgar Tilen Ljubljana
Tošič Dragan Ljubljana
Videgar Matej Ljubljana
Vodnjov Jakob Ljubljana
Vučkovič Aleksander Ljubljana
Zajc Rok Ljubljana
Zajec Jernej Ljubljana

Lista Futsal sodniki

Avramovič Bernard Ljubljana
Bobar Darko Ljubljana
Fatić Elvis Ljubljana
Korošec Gregor Ljubljana
Maksimovič Igor Ljubljana
Okić Suad Ljubljana
Todorovič Simon Ljubljana
Vuk Miro Ljubljana
Duranović Mirza Ljubljana
Kos Mitja Ljubljana
Zalokar Jan Ljubljana

Delegiranje

1920
nzslogo

Galerija

Test PNI

S klikom na spodnjo povezavo lahko preverite svoje znanje iz pravil nogometne igre.

  Stran uporablja piškotke

Ta spletna stran operira s pomočjo piškotkov, ki so namenjeni temu, da izboljšajo in poenostavijo tvoje brskanje po spletni strani. Piškotke uporabljamo za štetje obiskovalcev in shranjevanju nastavljenega jezika na strani in shranjevanje tvojega uporabniškega imena.