Liste sodnikov 2022

Mednarodni sodnik/ca

Obrenovič Rade
Subotič Tanja

Mednarodni pomočniki/ce sodnika/ce

Kasapović Aleksandar
Kovačič Andraž
Malavašič Helena
Praprotnik Jure

A lista sodniki

 
Balažič Dejan Ljubljana
Begič Amel Ljubljana
Jazbec Žan Ljubljana
Kondič Božo Ljubljana
Kos Blaž Ljubljana
Matoša Martin Ljubljana
Obrenovič Rade Ljubljana
Perič Dragoslav Ljubljana
Sagrkovič Asmir Ljubljana
Šabanagič Denis Ljubljana
Žagar Jure Ljubljana

A SŽNL glavne sodnice

Subotič Tanja Ljubljana
Angelovski Maja Ljubljana
Gerjol Polona Ljubljana

 

A-1 lista pomočniki sodnika

Brezovar Nejc Ljubljana
Čiča Miodrag Ljubljana
Frece Tine Ljubljana
Kasapovič Aleksandar Ljubljana
Kos Damjan Ljubljana
Kolenc Leon Ljubljana
Kovačič Andraž Ljubljana
Kurež Anej Ljubljana
Kurtušić Igor Ljubljana
Kužnik Marjan Ljubljana
Majhen Matija Ljubljana
Mikača Goran Ljubljana
Pospeh Tomi Ljubljana
Praprotnik Jure Ljubljana
Salkić Alen Ljubljana
Švarc Dejan Ljubljana
Todorović Nedeljko Ljubljana
Vojska Matej Ljubljana
Zidar Blaž Ljubljana
Birtić Matej Ljubljana
Selan Žiga Ljubljana
Pirman Tomaž Ljubljana
Vidergar Matej Ljubljana

A-1 SŽNL pomočnice sodnice

Buh Helena Ljubljana

B lista sodniki

Jandrić Jelenko Ljubljana
Kokolj Žiga Ljubljana
Andrejka Jure Ljubljana
Trobec Matjaž Ljubljana
Rozman Kristian Ljubljana
Jozić Jernej Ljubljana
Hostnik Benjamin Ljubljana
Kos Andraž Ljubljana
Kranjc Gašper Ljubljana
Kramer Gregor Ljubljana
Kern Jan Ljubljana
Bernot Žan Ljubljana
Podboršek Blaž Ljubljana
Lazić Aleksandar Ljubljana
Keserovič Semir Ljubljana
Duščak Nejc Ljubljana
Skušek Aljaž Ljubljana
Gavrič Nik Ljubljana
Iskra Andraž Ljubljana
Zajc Rok Ljubljana
Rogič Nik Ljubljana
Gyergyek Miha Ljubljana
Fašing Žiga Ljubljana
Jančigaj Jan Ljubljana
Topić Dragoslav Ljubljana

B-1 lista pomočniki sodnika

Zajec Jernej Ljubljana
Mikelj Janez Ljubljana
Pušnjak Jure Ljubljana
Šalehar Mitja Ljubljana
Križič Ivan Ljubljana
Brulc Klemen Ljubljana
Ogrin Gašper Ljubljana
Vodnjov Jakob Ljubljana
Hristov Marijan Ljubljana
Šekič Haris Ljubljana
Pantič Saša Ljubljana
Nadarević Denis Ljubljana
Kovač Jaka Ljubljana
Čolič Ivo Ljubljana
Nagode jošt Ljubljana
Intihar Matic Ljubljana
Lobe Luka Ljubljana
Kozjek Marko Ljubljana
Kravanja Jan Ljubljana
Kos Mitja Ljubljana
Mikič Uroš Ljubljana
Beširevič Elvin Ljubljana
Delić Elvedin Ljubljana
Merhar Nejc Ljubljana
Ponjevič Patrik Ljubljana
Vraničar Bor Ljubljana
Fridl Jarc Job Ljubljana
Arsič Luka Ljubljana
Zajec Jakob Ljubljana
Miljević Siniša Ljubljana
Baras Boštjan Ljubljana
Pance Gašper Ljubljana
Karajashov Ivan Ljubljana
Miladinovič Marko Ljubljana
Mišič Jančar Jakob Ljubljana
Horvat Dejan Ljubljana
Čokl Tomaž Ljubljana
Kunavar Martin Ljubljana
Melinc Luka Ljubljana
Pestotnik Urban Ljubljana
Petkovič Patrik Ljubljana
Petročnik Luka Ljubljana
Strajnar Luka Ljubljana
Josipović Jure Ljubljana
Zupančič Gmeiner Tilen Ljubljana
Peulić Slađan Ljubljana
Dervišević Mersudin Ljubljana
Kodrič Domen Ljubljana
Kozjek Blaž Ljubljana
Kosić Maj Ljubljana
Sagrković Tian Ljubljana
Palek Zak Ljubljana
Tahiraj Albin Ljubljana
Mujkič Ermin Ljubljana
Žagar Juš Ljubljana
Kujović Anej Ljubljana
Jeretina Matej Ljubljana
Oderlap Oskar Ljubljana
Lajevec Berend Timotej Tim Ljubljana

Lista Futsal sodniki

Korošec Gregor Ljubljana
Maksimovič Igor Ljubljana
Okić Suad Ljubljana
Duranović Mirzet Ljubljana
Kos Mitja Ljubljana
Zalokar Jan Ljubljana

Delegiranje

1920
nzslogo

Galerija

Test PNI

S klikom na spodnjo povezavo lahko preverite svoje znanje iz pravil nogometne igre.

  Stran uporablja piškotke

Ta spletna stran operira s pomočjo piškotkov, ki so namenjeni temu, da izboljšajo in poenostavijo tvoje brskanje po spletni strani. Piškotke uporabljamo za štetje obiskovalcev in shranjevanju nastavljenega jezika na strani in shranjevanje tvojega uporabniškega imena.